Estetika

Patvarumas

Tikime, kad šie du žodžiai turi ir gali būti kartu. Nesvarbu kokį renginį planuojate, visada norisi, kad aplinka būtų jauki, stilinga, kad galėtumėte įgyvendinti visus savo sumanymus bei jaustis saugiai ir užtikrintai. Mes galime padėti sukurti gerą atmosferą ir neišdildomą įspūdį!

CREATIVE STUCTURES kupolinės palapinės – tai inovacija, sukurta iš aistros naujausių technologijų medžiagoms ir įspūdį paliekančiam dizainui. Tai tvirtos, tačiau nesudėtingai pastatomos, elegantiškos, erdvios palapinės, kurios neliks nepastebėtos. Jos lengvai jungiamos tarpusavyje, todėl be vargo galima uždengti didelius plotus. Struktūra gali išlaikyti net iki 1500 kg šviesos, vaizdo ir garso technikos (išlaikomas svoris priklauso nuo palapinės dydžio). Palapinės sukurtos naudoti tiek viduje, tiek lauke, kaip laikina ar nuolatinė pastogė. Gali būti statomos ant kieto ar minkšto paviršiaus, ar net ant sniego.

Taip pat galime pasirūpinti ir svečių susodinimu, palapinių apšvietimu, šildymų, grindimis ir jų danga.

Mūsų nuomojami ZOWN baldai –patvarūs, skirti naudoti tiek viduje, tiek lauke. Gaminami iš itin kokybiškų medžiagų. Net pačios smulkiausios detalės pagamintos taip, kad galėtų išlaikyti dideles apkrovas. Baldai yra atsparūs smūgiams.

vipzone palapines

Estetika, prabanga ir kokybė Jūsų reikšmingoms progoms!